Nintendo Switch: Kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o konsoli przed zakupemNintendo Switch to hybrydowa konsola z kilkoma unikalnymi cechami, które wyróżniają ją na tle konkurencji. Jest to najnowsza konsola domowa Nintendo, ale posiada również funkcje handhelda przypominającego tablet. Switch może być odtwarzany na telewizorach w domu, jak każda inna konsola, ale można również odłączyć główną jednostkę i zabrać ją w podróż, służąc jako własne, oddzielne urządzenie ręczne. Urządzenie posiada dwie różne wersje kontrolerów, które nazywane są edycjami "Locked" i "Unlocked". Oba wyglądają niemal dokładnie tak samo, poza jedną różnicą: zablokowane kontrolery mają na sobie zielony przycisk, aby ludzie nie mogli ich użyć do niezamierzonych celów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym wyjątkowym systemie gier wideo, zanim go kupisz!

Co jest zawarte?

Nintendo Switch jest dostarczana z dwoma kontrolerami, zasilaczem AC do ładowania, kablem HDMI oraz uchwytem Joy-Con Grip do trzymania kontrolerów. Wszystkie konsole Switch są w pełni wolne od regionów i można na nich grać w gry z każdego kraju na świecie. Chociaż Switch obsługuje bezprzewodowe słuchawki, musisz je kupić osobno. Jeśli kupujesz pakiet, upewnij się, że zawiera on dodatkowe akcesoria, których potrzebuje twoja konkretna konsola.

The Bundle & the Games

Nintendo Switch występuje w dwóch wersjach: Nintendo Switch za 299,99$ i Nintendo Switch za 359,99$. Jedyną różnicą między nimi jest ilość pamięci masowej, jaką posiadają. Tańsza wersja jest dostarczana z 32 GB pamięci masowej, podczas gdy droższa wersja ma 64 GB pamięci masowej. Jeśli planujesz kupić gry cyfrowe, będziesz potrzebował karty microSD do dodatkowego przechowywania. Będziesz także chciał mieć oko na sprzedaży Nintendo eShop, aby zobaczyć, czy można dostać gry taniej. Będziemy pokrywać, że więcej poniżej. Czy kupisz Nintendo Switch lub Nintendo Switch Lite, dostaniesz kilka darmowych gier przy zakupie konsoli.

Ile kosztuje Nintendo Switch?

Nintendo Switch kosztuje 299,99 dolarów za podstawowy model, ale jeśli szukasz droższego modelu, będziesz musiał wydać 359,99 dolarów. Możesz również kupić pakiet Nintendo Switch, który zawiera określone gry lub akcesoria w zestawie. Pakiety mogą kosztować mniej niż kupowanie wszystkiego osobno, ale nie zawsze są tańsze. Nintendo Switch Lite kosztuje 199,99 dolarów. Zarówno Switch, jak i Switch Lite są dostępne do kupienia na Amazon, Best Buy, GameStop, Target i Walmart.